Wedstrijden
Uitslagen en standen
Hoe onze teams ervoor staan, uit de NBB-database van basketball.nl.
Standen
| Team | Competitie | Positie | Gespeeld | Punten |
|---|---|---|---|---|
| X10-1 | 4e divisie | 9 / 12 | 5 | 2 |
| X10-2 | 4e divisie | 9 / 10 | 4 | 0 |
| V12-1 | 3e divisie | 8 / 11 | 3 | 0 |
| X12-1 | 4e divisie | 3 / 12 | 5 | 8 |
| X12-2 | 5e divisie | 4 / 11 | 5 | 6 |
| V14-1 | 4e divisie | 9 / 10 | 3 | 0 |
| X14-1 | 5e divisie | 2 / 10 | 4 | 6 |
| M16-1 | 5e divisie | 2 / 11 | 4 | 6 |
| M18-1 | 4e divisie | 5 / 10 | 4 | 4 |
| V18-1 | 3e divisie | 4 / 10 | 4 | 4 |
| M22-1 | 4e divisie | 9 / 10 | 5 | 2 |
| MSE-1 | 5e divisie | 2 / 11 | 5 | 8 |
Uitslagen
| Datum | Tijd | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|---|
| za 10 okt | 09:00 | BV Krimpen - X12-2 – Waterdragers - X12-2 | 52 - 20 |
| 09:30 | Waterdragers - X10-1 – BV Carnisse Sharks - X10-2 | 26 - 13 | |
| 09:30 | Waterdragers - X12-1 – Bouncers Basketball - X12-2 | 64 - 38 | |
| 11:10 | Waterdragers - M22-1 – B.O.B. - M22-1 | 47 - 36 | |
| 11:10 | Waterdragers - V14-1 – Forwodians - V14-1 | 6 - 52 | |
| 13:20 | Waterdragers - V18-1 – NIEUW Generation Basketball - V18-1 | 40 - 61 | |
| 14:00 | Klipperstars - MSE-2 – Waterdragers - MSE-1 | 44 - 65 | |
| 16:30 | Flax Field Fighters - X14-2 – Waterdragers - X14-1 | 70 - 60 | |
| zo 4 okt | 12:30 | DAS - X12-2 – Waterdragers - X12-1 | 13 - 64 |
| za 3 okt | 09:00 | BV Carnisse Sharks - X10-1 – Waterdragers - X10-1 | 54 - 16 |
| 09:30 | Waterdragers - X12-2 – D.B.V. Rowic - X12-2 | 51 - 6 | |
| 09:30 | Waterdragers - X14-1 – Flax Field Fighters - X14-1 | 76 - 41 | |
| 09:30 | Waterdragers - V12-1 – DAS - V12-1 | 17 - 60 | |
| 10:15 | Westland Stars - X10-2 – Waterdragers - X10-2 | 46 - 45 | |
| 11:10 | Waterdragers - M16-1 – CBV Binnenland - M16-3 | 102 - 27 | |
| 11:10 | Waterdragers - M18-1 – B.O.B. - M18-3 | 110 - 17 | |
| 13:30 | Waterdragers - MSE-1 – Utrecht Bull's - MSE-6 | 60 - 52 | |
| 15:00 | Devel Heroes - M22-1 – Waterdragers - M22-1 | 89 - 78 | |
| 19:00 | BV Hoofddorp - V18-2 – Waterdragers - V18-1 | 43 - 77 | |
| zo 27 sep | 10:00 | Rotterdam Basketbal - M18-3 – Waterdragers - M18-1 | 42 - 40 |
| za 26 sep | 09:30 | Waterdragers - X10-1 – CBV Binnenland - X10-2 | 13 - 42 |
| 09:30 | Waterdragers - X10-2 – Westland Stars - X10-1 | 14 - 49 | |
| 09:30 | Waterdragers - X12-1 – BV Voorne - X12-1 | 48 - 39 | |
| 11:00 | Zoebas - V12-1 – Waterdragers - V12-1 | 57 - 7 | |
| 11:10 | Waterdragers - M22-1 – Rotterdam-Zuid - M22-3 | 47 - 52 | |
| 11:10 | Waterdragers - V14-1 – BV Squirrels - V14-2 | 16 - 83 | |
| 11:45 | Rebound - X14-1 – Waterdragers - X14-1 | 40 - 71 | |
| 13:20 | Waterdragers - V18-1 – BV Oegstgeest - V18-1 | 59 - 43 | |
| 14:00 | EBV Baros - MSE-5 – Waterdragers - MSE-1 | 47 - 52 | |
| 14:00 | D.B.V. Rowic - M16-2 – Waterdragers - M16-1 | 32 - 49 | |
| 16:30 | Flax Field Fighters - X12-1 – Waterdragers - X12-2 | 55 - 5 | |
| za 19 sep | 09:00 | Rotterdam-Zuid - X12-1 – Waterdragers - X12-1 | 28 - 49 |
| 09:30 | Waterdragers - X12-2 – Rebound - X12-1 | 20 - 0 | |
| 09:30 | Waterdragers - X14-1 – Goba - X14-1 | 68 - 31 | |
| 09:30 | Waterdragers - V12-1 – Rotterdam Basketbal - V12-1 | 1 - 52 | |
| 10:00 | Hurricanes - X10-1 – Waterdragers - X10-1 | 51 - 23 | |
| 10:00 | Green Eagles - X10-2 – Waterdragers - X10-2 | 35 - 29 | |
| 11:10 | Waterdragers - M16-1 – Cady '73 - M16-3 | 92 - 24 | |
| 11:10 | Waterdragers - M18-1 – Rebound - M18-1 | 55 - 63 | |
| 12:15 | HBV The Jumpers - M22-3 – Waterdragers - M22-1 | 54 - 46 | |
| 13:00 | Waterdragers - MSE-1 – UBV "The Eagles" - MSE-3 | 97 - 52 | |
| 14:15 | MBCA A'veen - V18-3 – Waterdragers - V18-1 | 63 - 60 | |
| za 12 sep | 09:30 | Waterdragers - X10-1 – River Trotters - X10-1 | 14 - 64 |
| 09:30 | Waterdragers - X10-2 – Lokomotief - X10-3 | 23 - 29 | |
| 09:30 | Waterdragers - X12-1 – Hurricanes - X12-1 | 28 - 49 | |
| 11:00 | Rotterdam-Zuid - X12-2 – Waterdragers - X12-2 | 29 - 32 | |
| 11:10 | Waterdragers - M22-1 – Hurricanes - M22-2 | 56 - 78 | |
| 13:00 | Devel Heroes - M18-1 – Waterdragers - M18-1 | 35 - 37 | |
| 13:15 | BV Voorne - M16-2 – Waterdragers - M16-1 | 66 - 56 | |
| 14:30 | Waterdragers - V14-1 – GBI van Dijk Grasshoppers - V14-3 | 20 - 84 | |
| 17:30 | Rotterdam-Zuid - MSE-3 – Waterdragers - MSE-1 | 71 - 70 |
Stand per poule
X10-1 · Gemengd U10 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BV Carnisse Sharks - X10-1 | 5 | 10 | 274 - 62 |
| 2 | DAS - X10-2 | 5 | 8 | 220 - 111 |
| 3 | River Trotters - X10-1 | 5 | 8 | 263 - 163 |
| 4 | CBV Binnenland - X10-2 | 5 | 6 | 156 - 134 |
| 5 | Bouncers Basketball - X10-1 | 5 | 6 | 212 - 212 |
| 6 | Cady '73 - X10-1 | 5 | 6 | 175 - 105 |
| 7 | B.O.B. - X10-1 | 4 | 4 | 160 - 149 |
| 8 | Hurricanes - X10-1 | 5 | 4 | 134 - 184 |
| 9 | Waterdragers - X10-1 | 5 | 2 | 92 - 224 |
| 10 | BV Squirrels - X10-3 | 5 | 2 | 156 - 218 |
| 11 | BV Carnisse Sharks - X10-2 | 5 | 2 | 85 - 212 |
| 12 | B.O.B. - X10-2 | 4 | 0 | 60 - 213 |
X10-2 · Gemengd U10 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lokomotief - X10-3 | 5 | 10 | 176 - 89 |
| 2 | SC Amforça - X10-1 | 4 | 8 | 219 - 38 |
| 3 | Green Eagles - X10-2 | 5 | 8 | 156 - 130 |
| 4 | DAS - X10-1 | 4 | 6 | 190 - 64 |
| 5 | Westland Stars - X10-1 | 4 | 4 | 150 - 115 |
| 6 | HBV The Jumpers - X10-2 | 0 | 0 | 0 - 0 |
| 7 | GBI van Dijk Grasshoppers - X10-5 | 2 | 0 | 12 - 113 |
| 8 | GBI van Dijk Grasshoppers - X10-3 | 3 | 0 | 75 - 147 |
| 9 | Waterdragers - X10-2 | 4 | 0 | 111 - 159 |
| 10 | BV Squirrels - X10-2 | 4 | 0 | 16 - 171 |
V12-1 · Vrouwen U12 Regionaal 1e Helft Competitie - 3e divisie — 3e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CBV Binnenland - V12-1 | 3 | 6 | 156 - 48 |
| 2 | Lokomotief - V12-1 | 4 | 6 | 232 - 126 |
| 3 | Bouncers Basketball - V12-1 | 4 | 6 | 183 - 129 |
| 4 | Rotterdam Basketbal - V12-1 | 4 | 6 | 202 - 62 |
| 5 | Faith & Fire - V12-1 | 0 | 0 | 0 - 0 |
| 6 | DAS - V12-1 | 4 | 2 | 119 - 167 |
| 7 | BV Squirrels - V12-1 | 2 | 0 | 3 - 103 |
| 8 | Waterdragers - V12-1 | 3 | 0 | 25 - 169 |
| 9 | CobraNova - V12-1 | 3 | 0 | 42 - 188 |
| 11 | BV Alphia - V12-2 | 0 | 0 | 0 - 0 |
| 12 | BV Squirrels - V12-2 | 0 | 0 | 0 - 0 |
X12-1 · Gemengd U12 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hurricanes - X12-1 | 5 | 9 | 279 - 144 |
| 2 | SC Amforça - X12-1 | 5 | 8 | 250 - 153 |
| 3 | Waterdragers - X12-1 | 5 | 8 | 253 - 167 |
| 4 | CobraNova - X12-1 | 4 | 7 | 194 - 99 |
| 5 | Westland Stars - X12-1 | 5 | 6 | 284 - 195 |
| 6 | BV Voorne - X12-1 | 5 | 6 | 244 - 230 |
| 7 | Rotterdam-Zuid - X12-1 | 5 | 4 | 222 - 241 |
| 8 | DAS - X12-2 | 5 | 4 | 157 - 196 |
| 9 | Cady '73 - X12-1 | 5 | 4 | 146 - 193 |
| 10 | Bouncers Basketball - X12-2 | 5 | 2 | 196 - 229 |
| 11 | Divine - X12-1 | 4 | 0 | 97 - 225 |
| 12 | Lokomotief - X12-3 | 5 | 0 | 36 - 286 |
X12-2 · Gemengd U12 Regionaal 1e Helft Competitie - 5e divisie — 5e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flax Field Fighters - X12-1 | 5 | 10 | 311 - 90 |
| 2 | Hurricanes - X12-2 | 4 | 6 | 168 - 107 |
| 3 | BV Krimpen - X12-2 | 4 | 6 | 178 - 105 |
| 4 | Waterdragers - X12-2 | 5 | 6 | 128 - 142 |
| 5 | Klipperstars - X12-1 | 4 | 5 | 160 - 138 |
| 6 | BV Krimpen - X12-1 | 5 | 4 | 218 - 248 |
| 7 | BV Carnisse Sharks - X12-2 | 5 | 4 | 158 - 170 |
| 8 | Rotterdam-Zuid - X12-2 | 5 | 3 | 186 - 173 |
| 9 | Rebound - X12-1 | 5 | 2 | 146 - 212 |
| 10 | Devel Heroes - X12-2 | 4 | 0 | 52 - 141 |
| 11 | D.B.V. Rowic - X12-2 | 4 | 0 | 24 - 203 |
V14-1 · Vrouwen U14 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bouncers Basketball - V14-1 | 5 | 10 | 288 - 201 |
| 2 | BV Alphia - V14-1 | 5 | 8 | 246 - 183 |
| 3 | GBI van Dijk Grasshoppers - V14-3 | 5 | 8 | 284 - 218 |
| 4 | BV Voorne - V14-1 | 3 | 4 | 207 - 127 |
| 5 | NIEUW Generation Basketball - V14-1 | 0 | 0 | 0 - 0 |
| 6 | GBI van Dijk Grasshoppers - V14-2 | 3 | 2 | 149 - 144 |
| 7 | BV Squirrels - V14-2 | 3 | 2 | 146 - 141 |
| 8 | Marathon - V14-1 | 4 | 2 | 129 - 179 |
| 9 | Waterdragers - V14-1 | 3 | 0 | 42 - 219 |
| 10 | CobraNova - V14-1 | 5 | -2 | 148 - 298 |
X14-1 · Gemengd U14 Regionaal 1e Helft Competitie - 5e divisie — 5e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rebound - X14-1 | 5 | 8 | 234 - 178 |
| 2 | Waterdragers - X14-1 | 4 | 6 | 275 - 182 |
| 3 | Flax Field Fighters - X14-1 | 4 | 6 | 290 - 153 |
| 4 | Goba - X14-1 | 4 | 6 | 182 - 154 |
| 5 | Flax Field Fighters - X14-2 | 3 | 4 | 192 - 160 |
| 6 | BV Leerdam - X14-1 | 5 | 4 | 226 - 214 |
| 7 | Quick Runners - X14-3 | 4 | 2 | 139 - 193 |
| 8 | New Stars - X14-3 | 4 | 2 | 131 - 179 |
| 9 | Cady '73 - X14-2 | 4 | 2 | 153 - 228 |
| 10 | Devel Heroes - X14-2 | 3 | -2 | 37 - 218 |
M16-1 · Mannen U16 Regionaal 1e Helft Competitie - 5e divisie — 5e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BV Voorne - M16-2 | 5 | 10 | 491 - 174 |
| 2 | Waterdragers - M16-1 | 4 | 6 | 299 - 149 |
| 3 | D.B.V. Rowic - M16-2 | 4 | 6 | 241 - 150 |
| 4 | NRG Basketball - M16-1 | 5 | 6 | 305 - 193 |
| 5 | Cady '73 - M16-3 | 4 | 4 | 185 - 254 |
| 6 | Klipperstars - M16-2 | 4 | 4 | 131 - 243 |
| 7 | Hurricanes - M16-2 | 5 | 4 | 257 - 297 |
| 8 | Green Eagles - M16-2 | 5 | 4 | 200 - 262 |
| 9 | CBV Binnenland - M16-3 | 4 | 2 | 126 - 291 |
| 10 | Devel Heroes - M16-2 | 3 | 0 | 140 - 160 |
| 11 | Bouncers Basketball - M16-4 | 5 | 0 | 144 - 346 |
M18-1 · Mannen U18 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rebound - M18-1 | 3 | 6 | 232 - 158 |
| 2 | BV Krimpen - M18-1 | 3 | 6 | 176 - 118 |
| 3 | Klipperstars - M18-1 | 3 | 4 | 161 - 91 |
| 4 | Rotterdam Basketbal - M18-3 | 3 | 4 | 181 - 123 |
| 5 | Waterdragers - M18-1 | 4 | 4 | 242 - 157 |
| 6 | CBV Binnenland - M18-2 | 4 | 4 | 214 - 266 |
| 7 | Devel Heroes - M18-1 | 3 | 0 | 123 - 184 |
| 8 | Cady '73 - M18-2 | 3 | 0 | 147 - 226 |
| 9 | B.O.B. - M18-3 | 4 | 0 | 116 - 269 |
| 10 | Divine - M18-4 | 0 | 0 | 0 - 0 |
V18-1 · Vrouwen U18 Regionaal 1e Helft Competitie - 3e divisie — 3e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NIEUW Generation Basketball - V18-1 | 5 | 10 | 326 - 125 |
| 2 | DAS - V18-1 | 4 | 8 | 330 - 158 |
| 3 | Zoebas - V18-2 | 4 | 6 | 295 - 143 |
| 4 | Waterdragers - V18-1 | 4 | 4 | 236 - 210 |
| 5 | CobraNova - V18-1 | 4 | 4 | 150 - 183 |
| 6 | BV Leiderdorp - V18-1 | 3 | 2 | 132 - 168 |
| 7 | Forwodians - V18-1 | 4 | 2 | 138 - 215 |
| 8 | BV Oegstgeest - V18-1 | 4 | 2 | 162 - 264 |
| 9 | MBCA A'veen - V18-3 | 4 | 2 | 167 - 341 |
| 10 | BV Hoofddorp - V18-2 | 4 | 0 | 112 - 241 |
M22-1 · Mannen U22 Regionaal 1e Helft Competitie - 4e divisie — 4e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rotterdam-Zuid - M22-3 | 4 | 8 | 248 - 210 |
| 2 | Hurricanes - M22-2 | 3 | 6 | 210 - 158 |
| 3 | NRG Basketball - M22-1 | 3 | 4 | 256 - 210 |
| 4 | HBV The Jumpers - M22-3 | 3 | 4 | 186 - 156 |
| 5 | Cady '73 - M22-2 | 4 | 4 | 212 - 223 |
| 6 | Devel Heroes - M22-1 | 4 | 4 | 268 - 280 |
| 7 | SBV Juventus - M22-1 | 3 | 2 | 170 - 222 |
| 8 | BV Squirrels - M22-2 | 4 | 2 | 207 - 230 |
| 9 | Waterdragers - M22-1 | 5 | 2 | 274 - 309 |
| 10 | B.O.B. - M22-1 | 5 | 0 | 218 - 251 |
MSE-1 · Mannen Senioren Regionaal - 5e divisie — 5e divisietonen
| # | Ploeg | Gesp. | Punten | Saldo |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rotterdam-Zuid - MSE-3 | 5 | 10 | 435 - 242 |
| 2 | Waterdragers - MSE-1 | 5 | 8 | 344 - 266 |
| 3 | Punch - MSE-6 | 3 | 6 | 201 - 115 |
| 4 | UBV "The Eagles" - MSE-3 | 5 | 6 | 280 - 301 |
| 5 | Silvertown Lions - MSE-1 | 3 | 4 | 170 - 139 |
| 6 | Utrecht Bull's - MSE-6 | 3 | 4 | 177 - 148 |
| 7 | EBV Baros - MSE-5 | 5 | 4 | 284 - 270 |
| 8 | SBV Juventus - MSE-5 | 4 | 2 | 213 - 229 |
| 9 | BV Krimpen - MSE-2 | 5 | 2 | 245 - 374 |
| 10 | Klipperstars - MSE-2 | 4 | 0 | 178 - 241 |
| 11 | EBV Baros - MSE-7 | 4 | 0 | 128 - 330 |
Alle details en spelersstatistieken staan in de Basketball-app van de NBB.